بارداری و زایمان

1

تبریک می‌گوییم! شما در آستانه‌ی آغاز یک ماجراجویی درازمدت هستید. رشد و به دنیا آوردن نوزاد، زمینی‌ترین و در عین حال مقدس‌ترین کاری است که میتوانید انجام دهید. و پس از آن، هیجان واقعی آغاز می‌شود.
این شکل تازۀ زیستن در این جهان گیج کننده است، شما به زودی یک والد (مادر یا پدر) خواهید شد. ۹ ماه به نظر یک عمر است، اما زمان به سرعت سپری می‌شود. اصلا متوجه نمی‌شوید چطور زمان آن رسیده که به مسائل مهم مربوط به نوزادتان فکر کنید؟

این بخش برای کمک به شما جهت سامان‌دهی اولویت‌هایتان، در هر سه ماهه بارداری، همه چیز را مهیا کرده است. از لیست سوالاتی که از پزشک‌تان می‌پرسید گرفته تا منابعی برای شیر دهی.

سوال: چرا یک وبسایت فرزندپروری که تمرکز آن بر روانشناسی رابطه والد-فرزند است باید قسمتی را به بارداری و تولد اختصاص دهد؟ آیا این یک فرایند پزشکی (زیستی) نیست؟


پاسخ: زیرا لقاح شروع رابطه شما با فرزندتان است. حاملگی و تولد مانند سکوی پرتاب موشک رابطه شماست. هر چه قدر این دوران از نظر فیزیکی و احساسی سالم‌تر سپری شود، بنای زندگی مشترک شما با فرزندتان بهتر شکل می‌گیرد.

با این امید که بارداری شما موفقیت آمیز و شروع رابطه‌ای زیبا با فرزندتان باشد.

مطالب این بخش

— تمامی حقوق این وب‌سایت متعلق به موسسه آتمان است —

به فهرست انتظار بپیوندید زمانی که محصول موجود شد به شما اطلاع خواهیم داد. لطفا آدرس ایمیل و تعداد موردنظر خود را وارد کنید.