درباره آتمان

شاید شما در جستجوی راهکاری برای بهبود بخشیدن به رفتار خود یا کودکتان، آتمان را یافته‌اید.

شاید در موقعیتی قرار گرفته‌اید که احساس می­کنید درمورد نحوه فرزندپروی خود ابهام­ها و تردیدهایی دارید و می‌بایست آگاهی­‌تان را ارتقا دهید و نکاتی بیاموزید.

 ممکن است از وضع موجود خسته و فرسوده شده و نیاز به حمایت و راهنمایی داشته باشید و یا فقط بخواهید درباره موضوعی خاص اطلاعات بگیرید.

اگر چنین است، آتمان می­تواند جای درستی برای شما باشد.

آتمان می­خواهد همراه شما باشد تا خانه‌­­ای آرام، کودکانی شاد و مسئولیت‌پذیر داشته باشید.

این همان بینش روشنایی بخشی در حوزه والدگری است که موجب می­گردد همه چیز را از زاویه ای کاملاً متفاوت ببینیم و در نتیجه موفق شویم شرایط را تغییر داده و متفاوت از گذشته رقم بزنیم.

بدون تردید پرورش کودک شاد، مسئولیت‌پذیر و موفق بزرگترین خواسته والدینی سالم است.

شاید بارها به این موضوع فکر کرده باشید که چگونه می‌توانید به جای تلاش برای کنترل کودکتان، با او ارتباط برقرار کنید تا پیوندی محکم‌تر و شیرین‌تر با او برقرار کنید؟

احتمالاً پیش آمده به دنبال راهی بوده باشید که وقتی کودک‌ شما تقاضایش را با داد زدن و گریه کردن طلب می­کند از روشی جز رشوه دادن و تنبیه کردن با شما همکاری کند.

شاید گاهی احساس کرده‌اید به عنوان والدین نیاز دارید که با اعتماد به نفس بیشتری با کودک خود مواجه شوید.

ممکن است در جستجوی منابع مفید و قابل اعتمادی برای مواجه با چالش‌هایی که در هر مرحله از رشد کودکتان پیش می‌آید، ساعت­‌ها برای مطالعه صفحات گوناگون زمان گذاشته باشید.

اگر دسترسی به وب سایتی تخصصی که راهکارهایی برای همه والدین- از زمان بارداری تا نوجوانیِ فرزند- ارائه دهد، همان چیزی­ ست که می­تواند به شما یاری دهد، آتمان جای درستی برای شماست!

آتمان در لغت به معنای رشد و حرکت است.

[wp_sms_subscriber_form title="SMS Newsletter" description="" fields="age:Enter Your Age|country:Enter Your Country"]

— تمامی حقوق این وب‌سایت متعلق به موسسه آتمان است —

به فهرست انتظار بپیوندید زمانی که محصول موجود شد به شما اطلاع خواهیم داد. لطفا آدرس ایمیل و تعداد موردنظر خود را وارد کنید.