دوره‌های آنلاین بزرگسال

دوره آنلاین تربیت جنسی ویژه والدین زمستان 1402

«توی این دوره رشد جنسی از زمان به دنیا اومدن تا انتهای بلوغ به والدین آموزش داده می‌شه. همون‌طور که تربیت کودک از سنین ابتدایی شروع می‌شه، تربیت جنسی هم باید از بدو تولد شروع بشه. والدین باید از بدو تولد آگاهی داشته باشن تا بتونن آموزشی متناسب با سن بچه‌ها بدن.»

مشاهده بیشتر

دوره آنلاین همدلی با کودک زمستان 1402

توی این دوره تلاش می‌کنیم تا سبک‌ فرزندپروری‌مون رو هیجان‌مدار کنیم (یا به این سبک نزدیک کنیم). به احساسات کودک اعتبار بدیم. توی این سبک فرزندپروری؛ کودک دیده و شنیده می‌شه و برای رفتارش چارچوب تعیین می‌شه.

مشاهده بیشتر

دوره آنلاین پرورش و افزایش عزت نفس در کودکان و نوجوانان ویژه والدین زمستان 1402

اولین باورهای کودک نسبت به خودش، ارزیابی و نظریه که والدین ازش دارن. والدین باید احساسات و افکار کودک رو ارزشمند بدونن در هر شرایطی. ارزیابی بد از کودک و ارزشمند ندونستن کودک در هر شرایطی باعث می‌شه خودشو نبینه و دوست نداشته باشه و این یعنی شروع نداشتن عزت‌نفس.

مشاهده بیشتر

دوره آنلاین پیشگیری و مقابله با قلدری ویژه والدین پاییز 1402

همه‌ی والدین دلشون می‌خواد بچه‌شون از پس خودشون بربیاد بدون این که به بچه‌های دیگه آسیب بزنه. والدین باید مهارت‌های زیادی مثل جرأت‌ورزی، نه گفتن و… به کودک آموزش بدن تا هم بتونه مورد قلدری واقع نشه(پیشگیری از قلدری) و هم قلدری نکنه.

مشاهده بیشتر

— تمامی حقوق این وب‌سایت متعلق به موسسه آتمان است —

به فهرست انتظار بپیوندید زمانی که محصول موجود شد به شما اطلاع خواهیم داد. لطفا آدرس ایمیل و تعداد موردنظر خود را وارد کنید.