دوره‌های آنلاین بزرگسال

دوره آنلاین تربیت جنسی (ویژه والدین) تابستان 1403

«توی این دوره رشد جنسی از زمان به دنیا اومدن تا انتهای بلوغ به والدین آموزش داده می‌شه. همون‌طور که تربیت کودک از سنین ابتدایی شروع می‌شه، تربیت جنسی هم باید از بدو تولد شروع بشه. والدین باید از بدو تولد آگاهی داشته باشن تا بتونن آموزشی متناسب با سن بچه‌ها بدن.»

مشاهده بیشتر

دوره آنلاین پرورش و افزایش عزت نفس در کودکان و نوجوانان ویژه والدین بهار ۱۴۰۳

اولین باورهای کودک نسبت به خودش، ارزیابی و نظریه که والدین ازش دارن. والدین باید احساسات و افکار کودک رو ارزشمند بدونن در هر شرایطی. ارزیابی بد از کودک و ارزشمند ندونستن کودک در هر شرایطی باعث می‌شه خودشو نبینه و دوست نداشته باشه و این یعنی شروع نداشتن عزت‌نفس.

مشاهده بیشتر

دوره آنلاین پیشگیری و مقابله با قلدری ویژه والدین تابستان ۱۴۰۳

همه‌ی والدین دلشون می‌خواد بچه‌شون از پس خودشون بربیاد بدون این که به بچه‌های دیگه آسیب بزنه. والدین باید مهارت‌های زیادی مثل جرأت‌ورزی، نه گفتن و… به کودک آموزش بدن تا هم بتونه مورد قلدری واقع نشه(پیشگیری از قلدری) و هم قلدری نکنه.

مشاهده بیشتر

دوره آنلاین همدلی با کودک بهار ۱۴۰۳

توی این دوره تلاش می‌کنیم تا سبک‌ فرزندپروری‌مون رو هیجان‌مدار کنیم (یا به این سبک نزدیک کنیم). به احساسات کودک اعتبار بدیم. توی این سبک فرزندپروری؛ کودک دیده و شنیده می‌شه و برای رفتارش چارچوب تعیین می‌شه.

مشاهده بیشتر

دوره آنلاین پیشگیری و مقابله با قلدری ویژه والدین تابستان 1402

شاید برای شما هم پیش‌اومده که بچه‌تون تو یه دعوا کتک خورده یا بقیه بچه‌ها رو میزنه، یا از طرف دوستش مسخره شده. و یا تهدید شده که اگر یه کاری رو نکنه بقیه بچه‌ها دیگه باهاش دوست نیستن و تو بازیاشون راش نمیدن. یا حتی الان که بچه‌ها بیشتر با فضای آنلاین در ارتباطن از یه گروه حذف میشن و یا در معرض بازی‌های نامناسب قرار می‌گیرن. همه‌ی این مثال‌هایی که گفته شد مصادیقی از “قلدری” هست.

مشاهده بیشتر

— تمامی حقوق این وب‌سایت متعلق به موسسه آتمان است —

به فهرست انتظار بپیوندید زمانی که محصول موجود شد به شما اطلاع خواهیم داد. لطفا آدرس ایمیل و تعداد موردنظر خود را وارد کنید.